Česky English

Pasování sedel na míru

detail pasování svetlejsiPASOVACÍ PROCES PROBÍHÁ NÁSLEDUJÍCÍM ZPŮSOBEM

Přijedeme do Vaší stáje, nejdříve zhodnotíme stav hřbetu Vašeho koně a prodiskutujeme jeho případné zdravotní problémy, abychom mohli reagovat na daný stav co nejlépe. Dále vybereme typ sedla vhodný na danou disciplínu.
Zákazník si během pasovacího procesu, který trvá 1,5 – 2 hod., zajezdí ve více modelech a na základě vlastního pocitu si určí, jaký typ sedla mu vyhovuje nejlépe. Toto sedlo pak napasuji na koně, určím typ polštářů, velikost komory atd.
Vzhledem k mým dlouhodobým zkušenostem se závodním ježdění a trénováním koní ( jsem trenér od r. 1992 a závodní jezdec s více jak 30 – letou praxí ) při zkoušení sedla nejprve zákazníka správně usadím do sedla. V případě nutnosti mu vysvětlím důležitost správného sedu s vlivem na přesné podávání pomůcek. Pečlivě sleduji pohyb koně v různých chodech a pod různými typy polštářů a na základě toho určím jaký druh polštářů je pro daného koně nejlepší.
Při pasování se snažím pomoci lidem, aby  lépe pochopili svého koně, po případě učíme cviky na zpevnění hřbetu koně.
Neprodáváme jen sedlo, nabízíme velmi účinný systém pomoci koním a jezdcům, jehož součástí je i flexisedlo. Upřednostňujeme osobní přístup k zákazníkovi a jeho koni, proto flexisedlo Baloun běžně nekoupíte v obchodech s jezdeckými potřebami. Každé sedlo je vyráběno na zakázku pro konkrétního koně a jezdce. Nelze jej zakoupit bez napasování certifikovaným prodejcem.
POKUD MÁTE ZÁJEM O NAPASOVÁNÍ, VYVĚŠUJEME TRASY PASOVÁNÍ NA NAŠEM FACEBOOKU.
POKUD JE VÍCE ZÁKAZNÍKŮ NA JEDNÉ TRASE, PAK SE NÁKLADY  NA CESTU ROZDĚLÍ.

Cestovné činí 5 kč / km bez DPH
Cena za napasování sedla je 2 000,- kč
V případě objednání sedla  a zaplacení zálohy 30 000,- Kč na místě, je pasování zdarma. Po zaplacení zálohy bude zákazník zařazen do pořadníku výroby.

V případě zájmu volejte: Robert Baloun tel.: 777 85 44 29

nebo pište na e-mail: robertbaloun@baloun-flexisaddles.cz

dulezite upozorneni kopie

kontrola-napasasovaného-flexisedla-kopie1

prepasování-flexisedla-kopie kopie

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY SOUČASNÉ I BUDOUCÍ MAJITELE FLEXISEDLA BALOUN:

SYSTÉM FLEXISEDLA BALOUN MŮŽE SPRÁVNĚ FUNGOVAT POUZE S ORIGINÁLNÍMI DOPLŇKY BALOUN 

pro zvětšení – klikněte na obrázek